HAKKIMIZDA

Pruva Yapı Almanya menşeili Resopal,  Hollanda menşeili Trespa Meteon, Avusturya menşeili Fundermax kompakt laminat dış cephe ve iç mekan kaplama panelleri satış ve uygulama çözüm ortağıdır.

Prensip olarak gelişen dış cephe kaplama teknolojileri ve buna bağlı yapı bileşenleri üretimlerini sürekli takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı kendine ilke edinmiştir.

Tasarım, projelendirme, keşif, imalat, uygulama, montaj ve danışmanlık hizmetlerini uzman kadroları ile anahtar teslimi renovasyon paketi şeklinde sunan firmamız birbirini tekrarlayan projelere imza atmamaya hassasiyet göstermektedir.

Bünyesinde mimarlardan oluşan tasarım stüdyosu sayesinde, malzemenin cephede hangi varyasyonlarda ve sistemlerde kullanılabileceği konusunda çözümler üretmektedir.

1995 yılında Ukrayna’nın Donetsk şehrinde başlayan dış cephe kompakt laminat  renovasyonu serüvenimize günümüze kadar yüzlerce proje ve binlerce metrekare uygulama referansı sığdırdık.

Yatayda en uzun ve düşeyde en yüksek kompakt laminat cephe projeleri özel detayları üreterek bu yapılara can verdik.

Ürettiğimiz detaylar ve bilgi birikimi ile ülkemizde yavaş yavaş projelerde yer almaya başlayan compact laminat malzeme için uluslararası denetim firmalarına şartname hazırlanması ve kontrollük alanında hizmet verdik.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

YÖNETİM EKİBİ

Burç Yergün

Mimar / YTÜ-1990

Kurucu ortağı olduğu Meridyen Yapı firmasında 10. yılını ve misyonunu tamamlayarak, kişiye ve kurumsal kimliğe özel , daha seçkin, projelerde pruvasının gösterdiği sulara yelken açmak için 2012 yılında Pruva Yapı Compact Laminat Cephe Sistemleri firmasının kuruluşunu gerçekleştirdi ve halen şirket bünyesinde Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Nefi Ülken

İnş.Müh. / YTÜ-1999

2012 yılının Mayıs ayı’ndan bu yana Pruva Yapı kurucu ortağı olarak şirket bünyesinde Proje Direktörlüğü görevini yürütmektedir.